Elkészültek az idei kapusháború csoportbeosztásai. Jó böngészést!
Nyílt
Nyílt kategória
A csoport
Borsi Bence (Kaposvár)
Buzsik Viktor (Kiskunfélegyháza)
Fekete János Patrik (Szeged)
Németh László (Szeged)
Papp Tamás (Debrecen - erőnyerő)
Gyarmati Gábor (Karcag)
B csoport
Tóth Krisztián (Budapest)
Seres István (Sátoraljaújhely)
Baji Renátó (Szeged)
Lévai Balázs (Szeged)
Selyem Dávid (Debrecen)
Menceles Iván (Budapest - erőnyerő)
C csoport
Nagy Krisztián (Hódmezővásárhely)
Kelkó Balázs (Komárom)
Maszlag István (Szeged)
Csák László (Ózd)
Nagyistván Ádám (Szolnok)
Tóth Levente (Szentes)
D csoport
Koletár Gergely (Baja)
Petyarity József (Kiskunhalas)
Rényi Alen (Nagybecskerek)
Répa Róbert Hunor (Sepsiszentgyörgy)
Czebei Ádám (Kaposvár)
Simon Attila (Szeged)
E csoport
Lőrincz Balázs (Budapest)
Bohata Gábor (Zenta - erőnyerő)
Kiss Ágoston (Budapest)
Talián László (Nyíregyháza)
Antal Tamás (Szeged)
Füstös Krisztián (Szabadka)
F csoport
Kitl Miklós (Szeged)
Kurilla viktor (Mezőtúr)
Molnár Krisztián (Szeged)
Zilahy Patrik (Miskolc)
Oláh Levente (Szeged - erőnyerő)
Szabó Béla (Budapest)
G csoport
Nagy Máté Zsolt (Nyíregyháza)
Kiss Tamás (Budapest - erőnyerő)
Pipicz Sándor (Szeged)
Bogdán István (Baja)
Benkó Tihamér (Zenta)
Krnács Richárd (Békéscsaba)
H csoport
Sándor Alex (Szeged)
Kordás Martin (Szeged)
Pápa Zsombor (Gyula)
Pap Ádám (Gyula)
Répási Adrián (Újvidék)
Weszelovszky Gábor (Szeged)
I csoport
Koncz Péter (Szeged)
Fábián Imre (Dunaújváros)
Fazekas Tibor
Rostás András (Gyula)
Smahulya Bence (Budapest)
Katona Tibor (Szeged)
J csoport
Gavlik Ferenc (Bácsalmás - erőnyerő)
Batancs István (Szeged)
Gömöri Zoltán(Szentes)
Triznya Bence (Topolya)
Á.Fúrús Gábor (Szeged)
Csomós Gábor (Medgyesegyháza)
K csoport
Juhász Gergely (Budapest)
Csesznák Ádám (Budapest)
Szabó Péter Viktor (Szeged)
Poór László (Nyíregyháza)
Kurucsai Tamás (Szeged)
Zsiga Zoltán (Szeged)
L csoport
Molnár János (Szeged)
Tarjányi László (Karcag)
Tománovity Tibor (Zenta)
Salka Olivér (Gyula)
Takács János (Szeged)
Gróh Attila (Gyula)
M csoport
Benkó Tamás (Zenta)
Béda Péter (Baja)
szabó Gergely (Szeged)
Vígh Sándor (Szentes)
Keresztúri Márk (Makó)
Tóth Márk (Hómdezővásárhely)
N csoport
Kotvics-Varga Dávid (Szentes)
Saitz Dániel (Gyula)
Túri Roland (Makó)
Schildkraut Krisztián (Nyíregyháza)
Tuska János (Nyíregyháza)
Kozák Dávid (Szeged)